O společnosti

Naše společnost byla založena v roce 1991 s cílem poskytovat komplexní služby v oblasti výpočetní techniky. U jejího vzniku stáli lidé s dlouholetou praxí na velkých sálových počítačích. V počátcích jsme zajišťovali, tehdy jako jediná firma v kraji, opravy všech československých 8-mi bitových počítačů. Z toho také vyplývá, že pro zvlášť technicky náročnou údržbu máme dostatečně vybavené servisní pracoviště.

Po prudkém nástupu informačních technologií v 1.pol. 90.let se přeorientovala i naše firma na vlastní výrobu počítačů a také na prodej značkových PC IBM, HP, FSC a Triline. Následovaly rovněž první sítě Win3.11, WinNT pak WinServer 2000/2003 a samozřejmě dodávky serverů IBM, HP a FSC. V poslední době začínáme stále více upřednostňovat serverová řešení na platformě Linuxu.

V naší nabídce máme kompletní sortiment periférií včetně velkoformátových tiskáren, skenerů, kopírek, digitální techniky, projekční a prezentační techniky (projektory, plátna, interaktivní tabule, vizualizéry). Dále se snažíme plnit dodávky veškerého SW portfolia včetně multilicencí, školních verzí („MS Authorised Education Reseller 2006“), CAD a vizualizačních (rendering) programů, sw pro zpracování digitál.fotografií a videa, antivirových programů.

Jako autorizovaní partneři společnosti Telefónica O2 CZ realizujeme připojení euroISDN a ADSL.

V současnosti zaměstnáváme specialistu na počítačové sítě a servery, pracovníky na všeobecnou údržbu (tj. monitory, PC, záložní zdroje, periférie), obchodníky, asistentku-účetní firmy a řidiče.

Systém naší práce spočívá v uskutečňování většiny služeb u zákazníka a co se týká prodeje, tak ten zajišťujeme obdobně tzn., že zákazník zatelefonuje nebo odešle fax/ e-mail se svým požadavkem a na místo se dostaví náš pracovník a provede požadovanou práci nebo předloží objednané zboží.

Pracovní doba je od 8:00 do 18:00 hodin ve všední dny. Běžně se domlouváme s klienty v případě servisu i na sobotu nebo neděli – podle důležitosti a charakteru práce.

Situace se od 10.2.1999 podstatně zlepšila jak pro nás, tak především pro zákazníky, kdy byl zahájen provoz naší společnosti ve vlastních nově vybudovaných prostorách 15 min. od centra Ostravy – předměstí O-Stará Bělá. Vše je pod jednou střechou – prodejna, kanceláře, servis a sklad.

Od srpna roku 2002 jsme zaregistrováni u Krajského soudu v Ostravě jako společnost s ručením omezeným.


Sídlo společnosti:
sídlo
Kancelář:
kancelář
Prodejna:
prodejna